PACKARD BELL VOLUNTARY SAFETY BATTERY REPLACEMENT PROGRAM
Değerli Packard bell Müşterisi,

Packard bell, bazı EasyNote MX36, MX37, MX51 ve MX52 model dizüstü bilgisayarlarında kullanılan bir pil ile ilgili potansiyel bir güvenlik sorunu tespit etmiş bulunuyor. 2007 yılında bir tedarikçi tarafından üretilen bu piller, uzun süreli kullanım ardından arızalanmaktadır. Nadiren bu arıza, pilin aşırı ısınmasına veya yanmasına sebep olabilir. Bu geri çağırma kapsamında etkilenen Packard bell modelleri şunlardır: EasyNote MX36, MX37, MX51 ve MX52.

Packard bell müşterilerine güvenilir ve risksiz bir bilgisayar deneyimi sunma hedefindedir. Bu nedenle etkilenen pilleri kapsayan ihtiyari bir koruyucu değişim programı geliştirdik.

Yukarda belirtilen modellerden birine sahip olan müşterilerimiz, ürünlerinde takılı olan pillerinin bu kapsamda olup olmadığını en kısa sürede denetlemelidir. Ürününüz geri çağırma kapsamında olup olmadığını denetlemek için lütfen aşağıdaki talimatları izleyiniz. Süreçte size yardımcı olacak aşağıdaki talimatları basmanızı öneririz:

  1. Açık tüm uygulamalarınızı kaydedip kapatınız.
  2. İşletim Sistemini ve bilgisayarınızı kapatınız.
  3. Adaptörü prizden çekiniz.
  4. Pili bilgisayarınızdan ayırınız (yardım için kullanıcı kitapçığına bakınız).
  5. Pilin bir yüzünde beyaz etiket üzerinde pil seri numarasını bulacaksınız. Pil Seri numarası 32 karakterdir. Örneğin T12L69607G016QG1864M00A1A72854DE.Pil S/N Göster
  6. Pilin seri numarasını not ediniz.
  7. Dizüstü Bilgisayarınızın seri numarasını bulunuz (bakınız ekteki resim). Seri numarası 12 rakamdır. Ürün S/N Göster.
  8. Dizüstü bilgisayarınızın seri numarasını not ediniz.
 Pilinizin bu geri çağırma kapsamında olup olmadığını anlamak için lütfen pilinizin seri numarasını, boşluk veya çizgi koymadan giriniz. 
Pilin Seri Numarası :
  * Girilen karakterler
Pilin Seri Numarası (Tekrar) :
  * Girilen karakterler
Gönder