DOBROWOLNY PROGRAM WYMIANY AKUMULATORÓW ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA
Szanowny Kliencie Packard Bell,

Packard Bell odnalazł potencjalne niebezpieczeństwo związane z akumulatorami zainstalowanymi w seriach notebooków EasyNote MX36, MS37, MX51 oraz MX52. Akumulatory te, wyprodukowane przez firmę trzecią w 2007 roku i następnie dostarczone do Packard Bell, mogą potencjalnie ulec awarii po wydłużonym i ciągłym użytkowaniu. W rzadkich przypadkach akumulator może spowodować ryzyko przegrzania się oraz pożaru. Modele notebooków Packard Bell objętych programem wymiany akumulatorów to: EasyNote MX36, MX37, MX51 oraz MX52.

Packard Bell pragnie dostarczać swoim klientom niezawodny sprzęt wolny od jakiegokolwiek ryzyka. Z tego powodu zainicjowaliśmy program dobrowolnej wymiany akumulatorów, które należą do grupy objętej ryzykiem.

Klienci, którzy posiadają jeden z wyżej wymienionych modeli powinni niezwłocznie sprawdzić czy akumulator zainstalowany w notebooku objęty jest ryzykiem. Prosimy postępować zgodnie z instrukcją zamieszczoną poniżej, aby skontrolować czy akumulator podlega wymianie. Zalecamy wydrukowanie poniższych instrukcji.

  1. Zapisz dane i zamknij wszystkie uruchomione aplikacje.
  2. Zamknij system operacyjny i wyłącz urządzenie.
  3. Odłącz zasilanie sieciowe od sieci elektrycznej.
  4. Wymontuj akumulator z notebooka ( prosimy zapoznać się z instrukcją użytkownika w celu bezpiecznego wymontowania akumulatora)
  5. Na jednej stronie akumulatora znajduje się naklejka z numerem seryjnym. Jest to ciąg 32 znaków ( Np. T12L69607G016QG1864M00A1A72854DE). Znajdź numer seryjny S/N.
  6. Zanotuj numer seryjny akumulatora.
  7. Znajdź numer seryjny notebooka, tak jak zaprezentowano na fotografii. Numer seryjny zawiera 12 cyfr.Znajdź numer seryjny S/N
  8. Zanotuj numer seryjny notebooka.
 Prosimy wprowadzić numer seryjny akumulatora, pomijając spacje oraz podkreślenia, aby sprawdzić czy akumulator objęty jest programem wymiany. 
Numer Seryjny akumulatora :
  * Wprowadzone znaki
Potwierdź numer seryjny akumulatora :
  * Wprowadzone znaki
Wyślij